ПРОТОКОЛ

тимчасової конкурсної комісії Вороновицької селищної ради з підготовки проекту плану благоустрою центру смт Вороновиця по реконструкції Козацької площі

від 31.03.2017 р.                                                                 смт Вороновиця

Всього присутніх 10 чоловік, відсутніх З чоловіки

1.Педина Наталя Іванівна

2. Юрченко  Оксана Вікторівна

3.Таранюк    Майя Іванівна

4. Делікатна Лариса Василівна

5. Дем'яненко Віктор Тарасович

6.  Нагорний Володимир Миколайович

7.Горобець   Роман Івановияч

8.Мурахівський  Віктор Іванович

9.  Волощук Віталій Миколайович

10.Назарук     Володимир Сергійович

Запрошені: голова селищної ради Ковінько О.Г. та спеціаліст з організаційних питань селищної ради Олефір Л.О., головний інженер ДП «Вінницький райавтодор»

Порядок денний:

1. Ознайомлення з ескізами та остаточне визначення з переможцем.

2.  Обговорення ескізів.

3.  Пропозиції.

Встановити регламент по кожному питанню 10хв.

За- 10

Проти - немає

1.ВИСТУПИЛИ: Слухали Педину Н.І. - голову конкурсної комісії , щоб виступаючі ознайомлювали з ескізами по черзі.

СЛУХАЛИ: Лисенка Олега Олександровича, який презентував свої ескізи Площі Козацької.

Ковінько О.Г. - чи є орієнтована вартість ескізу проекту?

Лисенко О.О. - прорахунки не зробив.

Педина Н.І. - Чи втілювали ви на практиці такі проекти?

Лисенко О.О. - Так

СЛУХАЛИ: Мандрус Аліну Олександрівну, учасника конкурсу,яка представила свою презентацію

СЛУХАЛИ: Слободянюка В.О., його презентацію ескізу. Ковінько О.Г.: На попередньому засіданні було запропоновано змінити свій ескіз згідно запропонованих рекомендацій конкурсної комісії зі зміною руху та без зміни руху.

В центрі можна було б поставити сцену, показувати фільми, облаштувати належно.

Педина Н.І. - пропонує обговорити всі ескізи і занести до відома проектантів.

2. Обговорення ескізів.

СЛУХАЛИ: Педину Н.І. - чи залишаємо ми автомобільний рух чи ні?

Слухали: Горобець Роман Іванович, члена конкурсної комісії, не було вимог, було різне трактування, всі ескізи на мою думку не дуже коректні. Є нормативи. Високий бордюр забороняється. Потрібно спочатку поміряти козацьку площу, у всіх проектантів є красиві речі, і їх всіх треба зібрати, об'єднати. Я б оставив би перехрестя, і зробив круговий рух, тому що він безпечніший. Лишити розділовий островок в центрі, за рахунок яких можна озеленити. Якщо виберуть якийсь ескіз, будуть визначатися із технічними вимогами.

Слухали : Педину Н.І. - пропозиція відпустити проектантів, і обговорити ескізи, тому що ми не готові дати їм сьогодні відповідь.

Проголосували:

ЗА-10

ПРОТИ - немає

Горобець Р.І. - ширина доріг має бути 8 метрів, радіус має бути -12 м. Нормативи треба закладати, як для магістральних доріг. Автобусні зупинки мають знаходитись за перехрестям, за вимогами і має бути не менше 20 м.

Слухали: Ковінько О.Г. - Чи можемо ми реконструювати дорогу Комарів - Вороновиця йде до круга.

Горобець Р.І. - якщо ми почнемо робити парковки, потрібно все погоджувати зі службою автомобільних доріг. Потрібно прийняти рішення , звернутися з листом селищній раді до служби автомобільних доріг, просимо погодити та надати та надати технічні умови на проектування.

Ковінько О.Г. - Фактично нам потрібно 3 зупинки

Горобець Р.І. - Коли проектант зробить зйомку, тоді ми зможемо щось

коректувати.

Педина Н.І. - Звернутися до проектанта, стосовно проектної пропозиції проекту до 10 квітня, відповідальний селищний голова Ковінько О.Г.

Взяти за основу ескіз проекту Площі Козацької.

Проголосували: ЗА-9

ПРОТИ - немає УТРИМАВСЯ - 1

3. Пропозиції

СЛУХАЛИ: Педину Н.І. - було 3 конкурсанта, потрібно голосувати тільки за один проект.

Пелешок В.А. - ми маємо погодити один нормальний.

Ковінько О.Г. - Ми можемо з кожного ескізу взяти щось перспективне. Відзначити потрібно кожного конкурсанта,20 тис. розділити між ними, але в різній пропорції.

Голосування:

За ескіз проекту Лисенка О.О. - 5 чол. За ескіз проекту Мандрус А.О. - 4 чол. За ескіз проекту Слободянюк В.О. - 1 чол.

Слухали: Педину Н.І. - отже, переможець у нас Лисенко Олег Олександрович.

Голова конкурсної комісії:                        підпис            Н.І. Педина

 

Секретар конкусної комісії:                      підпис            О.В. Юрченко

  Ескіз переможця конкурсу (I місце)

Лисенка Олега Олександровича

 

 

 

 

КОНКУРС НА КРАЩИЙ

ЕСКІЗ  ПРОЕКТУ

ПЛОЩІ КОЗАЦЬКОЇ 

ЗАВЕРШЕНО

31.03.2017 р. був проведений конкурс, участь приймали 3 учасника - Лисенко Олег Олександрович, Слободянюк Василь Олександрович, Мандрус Аліна Олександрівна. За результатами обговорення та голосування конкурсної комісії селищної ради Вороновицької ОТГ, місця учасників конкурсу розподілили в такому порядку:

I  місце  - Лисенко О.О.

II  місце - Мандрус А.О.

       III місце - Слободянюк В.О. 

 

 

Депутати селищної ради на сесійному засіданні мають

погодити та затвердити  суму призового фонду та розподіл коштів між переможцями конкурсу.

ОГОЛОШЕННЯ!

Управління праці та соціального захисту населення Вінницької районної державної адміністрації просить долучитись до Всеукраїнського місячника Червоного Хреста під гаслом «Забезпечуючи найголовніше», який проводиться з 20 березня по 20 квітня 2017 року з метою привернення уваги суспільства до проблем внутрішньо переміщених осіб та вразливих категорій місцевого населення, а також формування громадської думки на користь милосердя в Україні.

Кошти та натуральна допомога, які надійдуть до організацій товариства під час місячника, допоможуть:

-       надати адресну матеріальну допомогу малозабезпеченим верствам населення, притулкам та інтернатам для дорослих та дітей;

-       поновити склади недоторканих запасів усім необхідним для надання допомоги потерпілим громадянам під час надзвичайних ситуацій техногенного, природного чи побутового характеру, у тому числі зміцнити матеріальну базу для оперативної та ефективної роботи загонів швидкого реагування;

-       поновити матеріально-технічну базу для навчання населення навичкам надання першої допомоги згідно із міжнародними стандартами.

Лише у 2016 році у такий спосіб було зібрано та надано допомоги мало захищеним верствам населення області на загальну суму 300 тисяч гривень.

За більш детальною інформацією просимо звертатись за номером телефону: (0432) 611093, 670606 та на веб-сайт: redvin.com.ua/

 

На Вінниччині стартує Всеукраїнський

місячник Червоного Хреста

З 20 березня по 20 квітня під гаслом «Забезпечуючи найголовніше» буде проходити традиційний Всеукраїнський місячник Товариства Червоного Хреста України.

Його мета - привернути увагу суспільства до проблем вразливих категорій населення: внутрішньо переміщених осіб, самотніх непрацездатних громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, багатодітних та неповних сімей, дітей-сиріт, хворих на ВІЛАСНІД або туберкульоз, а також сформувати громадську думку на користь милосердя.

Заходи місячника - це збір коштів, продуктів харчування, одягу, взуття, предметів хатнього вжитку, медикаментів, речей для внутрішньо переміщених осіб і хворих, особливо тих, хто не може самостійно пересуватися та інших малозабезпечених категорій.

Кошти та натуральна допомога, що надійдуть до організацій Товариства під час місячника, допоможуть:

•   надати адресну матеріальну та натуральну допомогу малозабезпеченим верствам населення;

•   поповнити склади недоторканих запасів усім необхідним для надання допомоги потерпілим громадянам під час надзвичайних ситуацій техногенного, природного чи побутового характеру, у тому числі зміцнити матеріальну базу для оперативної та ефективної роботи загонів швидкого реагування;

•   поновити матеріально-технічну базу для навчання населення навичкам надання першої допомоги особам, які постраждали при надзвичайних ситуаціях тощо.

Сподіваємося, що добрі та щирі люди не залишаться байдужими до тих, кому необхідна їхня допомога. Приєднуйтесь до благородних справ Червоного Хреста!

Один з важливих пріоритетів Товариства Червоного Хреста України уже 99 років поспіль -це допомога державі у наданні медичної, соціально-побутової, матеріальної та натуральної допомоги найбільш незахищеним верствам населення. На це спрямовані програми та численні благодійні заходи Товариства. На відміну від усіх інших благодійних інституцій, Товариство Червоного Хреста України - єдина організація, що має особливий гуманітарний мандат, володіє гуманітарною ініціативою як повноважний член Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

Зібрані кошти перераховуйте на розрахунковий рахунок Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України: р/р 26001060509598 в ПАТ КБ «Приватбанк» Вінницька філія, МФО 302689, код 02940109

з поміткою «Місячник Товариства Червоного Хреста України».

Пожертви в натуральному виразі здавайте в місцеві осередки Червоного Хреста.

 

ОГОЛОШЕННЯ!

      Виконком селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади реєстратора Центру надання адміністративних послуг при виконавчому комітеті Вороновицької селищної ради.

Вимоги до претендентів :вища освіти за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, вільне володіння українською мовою, знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування та державної служби, досвід роботи в органах місцевого самоврядування або державної виконавчої влади не менше 5-ти років, вміння працювати на комп‘ютері.

Строк конкурсу – один місяць з дня опублікування оголошення.

Прийом документів з 30 березня.

Довідка за телефоном : 587-652.

 

ДВАНАДЦЯТА АКЦІЯ ПРИСВЯЧЕНА

ПРОБЛЕМАМ ЗОРУ У ДІТЕЙ

Дванадцята благодійна акція "Серце до серця" націлена на вирішення проблем забезпечення обладнанням офтальмологічних дитячих відділеннЬ».

Кожного року близько одного мільйона дітей реєструється з проблемами зору. Всеукраїнський благодійний фонд "Серце до серця" проводить втретє акцію по боротьбі зі сліпотою у дітей.

Особливо вразлива група дітей є немовлята, несвоєчасна діагностика та лікування вродженої і рано набутої паталогії призводить до слабкозорості або сліпоти вже у ранньому віці.

Завдяки сучасним технологіям діагностики та ефективного лікування паталогії органа зору у дітей, зменшилася кількість інвалідів дитинства по зору за останнє десятиріччя майже в два з половиною рази (з 4320 до 1500 дітей-інвалідів), тому зусилля по боротьбі зі сліпотою та слабкозорістю у дітей не є марними. У рамках глобальної програми Всесвітньої організації охорони здоров'я VISION 2020 в Україні проводяться заходи по боротьбі з дитячою сліпотою, якої можна уникнути. Широкомасштабне залучення ресурсів державних органів, підприємців, представників бюджетних організацій, студентів, учнів та громадських активістів є вагомим внеском у вирішення цієї проблеми.

Вже з 9 березня стартує дванадцята благодійна акція "Серце до серця" під гаслом -"Я хочу бачити життя"!

Акція реалізовуватиметься по всій Україні, у кожній області, не включаючи анексовану та тимчасово окуповану, кожному місті та селі. Українці вкотре об'єднаються для вирішення важливої проблеми і ми переконані, що це вдасться!

Отож запрошуємо доєднатись до дванадцятої акції "Серце до серця", яка триватиме з 9 березня до 9 квітня 2017 року, шляхом:

*  Здійснення пожерт

*  Стати волонтером (http://sercedoserca.com.ua/ua/stati-volonterom.htm)

*  Створити штаб (http://sercedoserca.com.ua/ua/zareestruvati-svii-shtab.htm)

Також,  ви можете просто поширити дану інформацію і це буде вже вагомою

підтримкою!          

Детальнаінформація за т.09360530-20; sercekiev@gmail.com або за адресою: м. Київ, вул. Рейтарська 9, оф. 1 індекс - 01030

 

До уваги громадян, які виховують дітей з інвалідністю 


Професійна реабілітація дітей з інвалідністю! 
Повідомляємо, що на базі Вінницького міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів «Поділля» проводиться підготовка дітей з інвалідністю до професійної діяльності за 22 професіями, а саме: 

1. Оператор комп`ютерного набору (5 місяців); 
2. Виробник художніх виробів з кераміки(8 місяців); 
3. Адміністратор (5 місяців); 
4. Агент з організації туризму (5 місяців); 
5. Касир торгівельного залу (2.5 місяці); 
6. Перукар (перукар-модельєр) (5 місяців); 
7. Флорист (5 місяців); 
8. Манікюрник (3 місяці); 
9. Візажист (5 мвсяців); 
10.Оператор котельні(3 місяці); 
11. Взуттьовик з ремонту взуття(3 місяці); 
12. Кравець(8 місяців); 
13. Фотограф (фотороботи 6 місяців); 
14. В`язальниця трикотажних виробів та полотна(2 місяці); 
15. Діловод (6 місяців); 
16. Офіційний служовець (бухгалтерія) (8 місяців); 
17. Кухар (6 місяців); 
18. Кондитер (7 місяців); 
19. Лицювальник-плиточник (6 місяців); 
20. Штукатур (3 місяці); 
21. Взутьовик з індивідуального пошиття взуття (6 місяців); 
22. Швачка (3 місяці); 

До центру приймаються діти з інвалідністю віком до 16 років. Слухачі Центру забезпечуються безкоштовним 3-х разовим харчуванням та проживанням. Контактні тел. Вінницького міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів «Поділля» 68-02-61, 68-02-60, 55-47-10

                        ОГОЛОШЕННЯ 

20 лютого 2017 року о 15.00 год в залі засідань Вороновицької селищної ради відбудеться «Круглий стіл» для учасників АТО 
"СОЦІАЛЬНИЙ ТА ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ УЧАСНИКІВ АТО - РЕАЛІЇ, ВЗАЄМОДІЯ, ПЕРСПЕКТИВИ"
Для отримання повної інформації - звертатися до спеціаліста І категорії по соціальному захисту населення Карасенко О.О., або за номером тел. 587-044.

                                     ОГОЛОШЕННЯ 

Виконавчий комітет Вороновицької ОТГ затвердив списки на закупівлю «ДИТЯЧИХ» проїзних квитків пільговій категорії дітей у транспорті, який рухається за маршрутом: Вороновиця- Вінниця, Комарів-Вінниця. 
Відмовлено - дорослим громадянам, які подали заяви на придбання «ДИТЯЧИХ» проїзних квитків, а також дітям, батьки яких не надали довідок, підтверджуючих необхідність проїзду. 
Проїзд дітей маршрутним транспортом по території Вороновицької об’єднаної територіальної громади ( смт Вороновиця, с.Комарів) –БЕЗКОШТОВНИЙ. 
Для отримання повної інформації - звертатися до спеціаліста І категорії по соціальному захисту населення Карасенко О.О., або за номером тел. 587-044. 
(Для оформлення «ДИТЯЧИХ» проїзних необхідно принести фото 2 х 3 см)

ОГОЛОШЕННЯ!

Хто не отримав страховий сертифікат по обов'язковому  страхуванню дитини, зареєстованої у смт Вороновиця, а особливо діти, які стоять на черзі у ДНЗ "Ромашка" просимо звернутися у Вороновицьку селищну раду до       ОЛЕФІР Л.О. тел. 58-70-44

 

КОНКУРС НА КРАЩИЙ ЕСКІЗ КОЗАЦЬКОЇ ПЛОЩІ В смт ВОРОНОВИЦЯ

Шановні мешканці Вороновицької ОТГ!

Згідно з розпорядженням селищного голови Ковінька О.Г. конкурс "На кращий ескіз площі Козацької " продовжено до 01 березня 2017 року.

Мета Конкурсу:

 - Ширше залучення громадян до поліпшення  центру селища, площі Козацької

- Підвищення архітектурної  і туристичної привабливості Вороновиці

- Виховання  національно-патріотичної свідомості громадян.

   Для участі в конкурсі запрошуються всі бажаючі жителі Вороновицької ОТГ без обмеження за віком чи родом діяльності.

Умови конкурсу: 

Довільна форма роботи: комп'ютерна анімація, макет, малюнок, фотоколаж, ручна робота  тощо.

Вимоги до конкурсних робіт:

- Тематична причетність до козацького духу боротьби за СВОБОДУ

- Відповідність назві

- Сполучення з вулицями Гагаріна, Кармелюка, Козацький шлях

- Озеленення та місця для відпочинку

- Паркування авто на вулицях Козацький шлях і Гагаріна

Порядок проведення конкурсу

       Матеріали надаються в селищну раду спеціалісту з організаційних питань Олефір Людмилі Олександрівні. Конкурсна комісія розглядає ескізи протягом місяця та підводить підсумки 04 квітня 2017 року. Результати опубліковуються на веб-сайті Вороновицької селищної ради.

Критерії оцінки

1. Оригінальність ідеї, неповторність

2. Інноваційність

3. Естетична цілісність і доцільність

4. Зручність

5. Актуальність

6. Патріотично - виховний аспект

Преміювання

Переможець отримає грошову винагороду від селищної  ради. Автори кращих елементів, використаних в остаточному проекті, будуть матеріально відзначені.

Відповідальна за проведення конкурсу ОЛЕФІР Л.О.

 

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж